Наступного року врожай зерна буде значно меншим
МИТРИДАТ ОДЕССА - МОРСКИЕ КОНТЕЙНЕРНЫЕ ПЕРЕВОЗКИ

обратный звонок
 
telegramwhatsappviber +38 067 488 50 30
mailor2 info@mitridat.odessa.ua
 

n-an-an-an-an-an-an-an-a

Наступного року врожай зерна буде значно меншим

В наступному році аграріям не вдастся подолати рубіж в 60 млн. тонн зерна.

Мінагрополітики повідомило про завершення посівної кампанії озимих культур. За даними відомства, всього вдалося засіяти зерновими 6743 тис. га, що становить 91% від прогнозу. Нинішній озимий зерновий клин виявився на 1 млн га менше торішнього. Нагадаємо, що під урожай 2015 р в Україні було засіяно 6,5 млн га озимої пшениці, більше 1 млн га озимого ячменю та 150 тис. га жита. Однак справа не тільки в скороченні площі посівів. До середини грудня минулого року сходи були отримані на 7,2 млн га. га, на 82% яких вони знаходилися в хорошому і задовільному стані і лише на 18% в слабкому і розрідженому. При цьому тільки на 5% засіяних площ озимі зернові не дали сходів.

У нинішньому грудні ситуація набагато гірша. Так, сходи отримано лише на 5,8 млн га, що становить 86% від засіяних площ, тобто на 14% полів озимі не зійшли. Але й з тих, що зійшли, в доброму та задовільному стані знаходиться лише 67% — на площі 3,85 млн га, решта 33% на 1,93 млн га — це слабкі та зріджені сходи.

Набагато гірший стан сходів є наслідками тотальної осінньої посухи. А в цілому це дозволяє говорити, що наступний урожай озимих зернових буде істотно нижчий врожаю цього року.

Митридат Одесса - Перевозка комбикорма в мешках!

Мы не просто организовываем перевозки,
Мы оптимизируем логистику Вашего бизнеса
О компании Митридат Одесса - контейнерные перевозки
Отдел продаж:
(067) 488 50 30
Все права защищены. www.mitridat.odessa.uaПеревозки под ключ ✔ Запрос ставки «Митридат Одесса»
Официальный Google+ компании. Официальная страница в Facebook
 

Желаете получить дополнительную консультацию?