Азербайджан чекає на українські крупи та алкоголь
МИТРИДАТ ОДЕССА - МОРСКИЕ КОНТЕЙНЕРНЫЕ ПЕРЕВОЗКИ

обратный звонок
 
telegramwhatsappviber +38 067 488 50 30
mailor2 info@mitridat.odessa.ua
 

n-an-an-an-an-an-an-an-a

Азербайджан чекає на українські крупи та алкоголь

Україна проявляє все більшу зацікавленість у збільшенні експорту до Азербайджану.

Про це сказав в інтерв'ю «Azernews» керівник економічного відділу посольства України в Азербайджані Вадим Сидяченко, пише «УкрАгроКонсалт».

За його словами, в посольство постійно надходять різні пропозиції, які направляються в азербайджанський Фонд заохочення експорту та інвестицій «Azernews», Конфедерацію роботодавців Азербайджану та окремі компанії.

«Україна проявляє дуже велику зацікавленість у зростанні експорту. Особливо сильно це відчувалося останні два роки, коли українська валюта девальвувала практично в три рази і утворилася різка різниця між внутрішніми та світовими цінами на сільгосппродукцію. Стало дуже вигідно експортувати сільгосппродукцію в різні країни, в тому числі в Азербайджан», — сказав Сидяченко.

За його словами, українська продукція виявилася набагато конкурентоспроможнішою, ніж продукція сусідніх країн.

«Наша продукція виявилася набагато більш конкурентоспроможною в цінових питаннях, ніж продукція, вироблена в Росії, Казахстані, Туреччині та Ірані. При цьому наша продукція не поступається їм в якості», — сказав він.

Сидяченко зазначив, що Україна готова поставляти в Азербайджан широкий спектр сільськогосподарської продукції.

«Все, що виробляється і вирощується в Україні, може знайти свого споживача в Азербайджані. У першу чергу Україна може постачати до Азербайджану різні крупи, причому це обходитиметься дешевше, ніж імпортувати з перерахованих вище країн. Це стосується і гречки, і манної крупи, а також макаронної продукції. Україна є третім у світі виробником зерна. Це обумовлює низькі ціни на зерно і всю борошняну продукцію. Крім того, традиційно великим попитом в Азербайджані користується ликерогорілчана продукція нашої країни. Висока якість української горілки визнана в усьому світі, у нас якісна пшениця і новітні технології», — сказав глава економічного відділу посольства.

За даними Державного митного комітету (ДМК) Азербайджану, товарообіг між Азербайджаном і Україною в січні-листопаді 2015 року становитимуть майже 302,47 мільйона доларів, з яких 283,65 мільйони припали на імпорт з України.

2016011901

Мы не просто организовываем перевозки,
Мы оптимизируем логистику Вашего бизнеса
О компании Митридат Одесса - контейнерные перевозки
Отдел продаж:
(067) 488 50 30
Все права защищены. www.mitridat.odessa.uaПеревозки под ключ ✔ Запрос ставки «Митридат Одесса»
Официальный Google+ компании. Официальная страница в Facebook
 

Желаете получить дополнительную консультацию?