n-a     n-a     n-a

Экспорт

+38 (067) 559 77 94

Импорт транзит

+38 (067) 488 50 30

Морские новости

Аграрії в найближчі два роки будуть збільшувати посіви сої — експерт

Ринок сої в найближчій перспективі збереже за собою право називатися одним з найбільш динамічних сегментів олійного ринку України.

 «Запорукою успіху сої на українському ринку стане стабільно високий попит на олійну, а також сприятливі погодно-кліматичні умови України, що буде стимулювати збільшення виробництва сої в країні — до 2017/18 МР можливе зростання посівних площ до 2,3 млн. га, а валового збору — до 4,6 млн. тонн», - відзначила аналітик.

Крім того, пані Анна підкреслила, що в Україні є всі необхідні передумови для збільшення обсягів переробки олійної, а саме введення в експлуатацію нових і модернізація вже існуючих ліній, а також існує високий імпортний попит на продукти переробки.

«В результаті, до 2017/18 МР Україна здатна збільшити обсяги переробки сої до рекордних 1,5 млн. тонн», — вважає експерт.

Також вона додала, що відсутність експортних мит, географічна близькість України до великих імпортерів і хороші логістичні можливості створюють умови для зміцнення позицій України на світовому ринку сої.

«Вплив вищевказаних чинників дозволяє прогнозувати досягнення чергового рекордного показника обсягів експорту української сої — на рівні 2,5 млн. тонн», — резюмувала експерт.

Митридат - Доставка мотоциклов из Америки!

Мы не просто организовываем перевозки,
Мы оптимизируем логистику Вашего бизнеса
О компании Митридат Одесса - контейнерные перевозки

win lider roku mitridat 2017

 

 

Отдел продаж

 

+38 (067) 488 50 30

 

г.Одесса, Софиевская, 7а

n-a     n-a     n-a

mail info@mitridat.odessa.ua

 

Желаете получить дополнительную консультацию?