n-a     n-a     n-a

+38 (067) 488 50 30

mail info@mitridat.odessa.ua

Морские новости

Ціни на внутрішньому ринку соняшнику продовжують рости

За минулий тиждень внутрішні ціни соняшника продовжили зростання, незважаючи на спадаючий тренд світових цін на соняшник та олію. 

Про це повідомляє прес-служба «Аграрного союзу України».

Так, на умовах поставки  EXW-елеватор та СРТ-завод ціни зросли на 200-300 грн/т, тоді як експортні ціни зменшилися на 5 дол./т на умовах поставки FOB.

«Зростаючий тренд на ринку соняшника є наслідком високої конкуренції з боку закупівельних та переробних компаній, навіть за невеликі обсяги. В свою чергу, це стимулює аграріїв і надалі стримувати продаж соняшнику. Істотну підтримку саме гривневим цінам надає девальвація гривні, адже за тиждень курс долара до гривні зріс більш як на 1 гривню», — йдеться в повідомленні.

Щодо української соняшникової олії, то за тиждень ціна попиту зросла на 5 дол./т, ціна пропозиції не змінились. На ціни української олії і надалі тисне світовий олійний ринок, на якому поки що спостерігається знижувальна тенденція. Так, на європейському ринку  ціни просіли на 5-10 дол./т.

На наступному тижні зниження цін не прогнозується. За умови збереження девальваційних процесів в країні, гривневі ціни на соняшник продовжать зростати.

Митридат - Авто из США!

Мы не просто организовываем перевозки,
Мы оптимизируем логистику Вашего бизнеса
О компании Митридат Одесса - контейнерные перевозки

win lider roku mitridat 2017

 

 

Отдел продаж

 

+38 (067) 488 50 30

 

г.Одесса, Софиевская, 7а

n-a     n-a     n-a

mail info@mitridat.odessa.ua

 

Желаете получить дополнительную консультацию?