n-a     n-a     n-a

Экспорт

+38 (067) 559 77 94

Импорт транзит

+38 (067) 488 50 30

Морские новости

Чи подешевшають турецькі фрукти в Україні

Є давня народна мудрість – якщо змусити пришелепкувату людину молитися, то вона у своєму пориві може розбити собі чоло. Щось схоже відбувається на тлі конфлікту між Росією та Туреччиною.

Спочатку Кремль вирішив знищувати санкційні продукти з Європи. У божевільному запалі вони навіть чавили гусеницями тракторів курчат. Усе це відбувалося під бурхливі аплодисменти зомбованого електорату. Але буквально за кілька місяців увагу від знищення товарів сором’язливо відвернули. Мовляв, є багато важливіших запитань.

Після знищення російського військового літака у повітряному просторі Туреччини, Москва знайшла нового ворога. Відповідно вони почали впроваджувати так звані економічні санкції. Принаймні так, як вони це розуміють.

Виявилося, що турецькі овочі, фрукти та одяг неналежної якості. І взагалі, справжні патріоти ніколи не будуть вживати продукцію від ненависних нащадків Османської імперії.

Відтак фури з продуктами почали повертати назад в Україну. Спочатку вони взагалі хотіли піти далі – знищувати продукти та одяг одразу на кордоні. Досвід цього є чималий. Щоправда, наразі далі, аніж гра мускулами, реально справа ще не пішла.

Але для України у цій торговельній війні можуть виникнути свої плюси. Зокрема можливо знизяться ціни на овочі та фрукти, які імпортуватимуть з Туреччини. Але наразі експерти не мають єдиної точки зору з цього питання. Є чимало факторів, які впливають на це.

Митридат Одесса - Отправить груз на экспорт!

Мы не просто организовываем перевозки,
Мы оптимизируем логистику Вашего бизнеса
О компании Митридат Одесса - контейнерные перевозки

win lider roku mitridat 2017

 

 

Отдел продаж

 

+38 (067) 488 50 30

 

г.Одесса, Софиевская, 7а

n-a     n-a     n-a

mail info@mitridat.odessa.ua

 

Желаете получить дополнительную консультацию?