Все частіше в Україну привозять машини, куплені на автомобільних аукціонах Америки. Навіть з урахуванням витрат на доставку та ремонт, пригін авто з США під ключ для українських водіїв вийде дешевше, ніж покупка аналогічної машини на вітчизняному ринку. Компанія «Мітрідат» допоможе безпечно пригнати, розмитнити та поставити на облік в Україні автомобілі з Америки.

Переваги доставки авто з США в Україну

Якісні дороги та високий рівень життя в США дозволяє американським водіям їздити на автомобілі, не доводячи його до критичного стану, і кожні кілька років купувати нову машину. Щоб виручити частину витрачених грошей, підприємливі американці старий автомобіль продають на аукціоні. Доставка авто з США українським водіям вигідна з наступних причин:
  • великий вибір уживаних машин, включаючи ті, які недоступні на європейських та українському ринку;
  • якість збірки автомобілів американського виробництва і комплектації краще, ніж європейські;
  • економія до 60% на покупці авто, в порівнянні з ринком України;
  • можливість перевірки повної історії авто від кількості власників до інформації про участь в ДТП і ремонт авто.
Крім машин американського автопрому на аукціоні можна купити японські та європейські автомобілі. Copart, IAA-Insurance Auto Auctions, Manheim – найпопулярніші аукціонні майданчики Північної Америки, де можна недорого придбати машини з мінімальними або з серйозними ушкодженнями. При бажанні можна придбати і цілий автомобіль, але вигода від такої покупки найчастіше нижче, ніж при покупці та ремонті авто з невеликими ушкодженнями. Для потенційних покупців найбільш привабливий аукціон – Copart. Майданчики цієї фірми знаходяться по всій Америці, тому можна купити машину з США в найближчому до порту місті та заощадити на доставці по території країни. Продавати автомобілі на цьому аукціоні можуть офіційні дилери та власники, які не несуть юридичної відповідальності за правомірність угоди, тому є ризик покупки машини з прихованими ушкодженнями. З цієї причини, ми не рекомендуємо купувати авто самостійно. В торгах на аукціонних майданчиках IAA-Insurance Auto Auctions і Manheim беруть участь ліцензовані дилери. Співробітники цих аукціонів ретельно перевіряють всі машини та надають достовірні дані та фотографії. Однак через участь посередників, ціна машин з Америки буде вище.

Як ми працюємо?

Підбір авто
Наші фахівці підберуть автомобіль по вашим параметрам - марка, модель, пробіг, комплектація, бюджет, тощо.
Перевірка авто
Менеджери перевірять історію автомобіля - скільки було власників, ДТП і т.д. за допомогою Carfax і Autocheck.
Торги
Візьмемо участь в торгах на аукціоні та виграємо ваш автомобіль.
Купівля авто
Після виграшу на аукціоні, потрібно внести оплату за авто протягом двох днів.
Доставка
Наші логісти складуть швидкий і економний маршрут доставки автомобіля в Україну.
Реєстрація
Ми допоможемо вам поставити машину на облік МВС, провести митну чистку машину.

Ми допоможемо в організації процесу доставки
автомобіля з США в Україну, а також надамо
пільгові тарифи на митне оформлення.

Як ми доставляємо авто з США?

Після пригону транспортного засобу в американський порт потрібно зафрахтувати судно для доставки в Україну авто з США під ключ. Фрахтування – це морський термін, який означає найм судна для вантажоперевезення по морю за встановлену плату. Компанія «Мітрідат» здійснює морські контейнерні перевезення автомобілів з Америки в порти Південний, Чорноморськ та Одеса. Для цього можна забронювати цілий контейнер, що обійдеться власникові машини дорожче, ніж одне посадкове місце. У стандартний контейнер вміщається чотири легкових автомобіля, тому дешевше перевозити авто збірним вантажем. Ціна перевезення залежить від таких параметрів:
  • кількості посадкових місць;
  • розташування аукціону і портів відправлення та отримання.
Щоб доставити авто з США в Україну максимально вигідно варто перевозити авто збірним вантажем (LCL-перевезення).

Розмитнення автомобілів з США

Після того як автомобіль з Америки привезуть в Україну, його потрібно розмитнити та отримати сертифікат відповідності. При проходженні митниці сплачують такі податки:
  • мито, що становить 10% від митної вартості автомобіля;
  • акцизний збір, який залежить від віку, характеристик і стану авто;
  • Пенсійний збір 3-5% від вартості авто;
  • ПДВ в розмірі 20% від суми оціночної вартості авто, акцизу і мита на автомобіль.
Після розмитнення автомобіля з США потрібно пройти сертифікацію авто на відповідність європейським стандартам, які діють в нашій країні. Вимоги умов експлуатації та безпеки автомобілів, які випускають для американського ринку, відрізняються від європейських вимог. Наприклад, за законами США дозволяється повне тонування машини. В Україні можна тонувати тільки задні вікна. Для наших доріг автомобіль потрібно ззаду обладнати червоним протитуманним ліхтарем з окремою кнопкою включення. Також відмінності полягають в кольорі габаритних вогнів, покажчиків поворотів і розташуванню стоп-сигналів. Шкала спідометра повинна показувати швидкість в кілометрах / годину, а не в милях. Ціна сертифіката відповідності залежить від кількості проведених експертиз та становить від 3 до 8 тисяч гривень.

Переваги співпраці з компанією «Мітрідат»

За рахунок професіоналізму наших співробітників і високої якості надання послуг ми неодноразово удостоювалися престижних нагород за результатами українського бізнес-рейтингу. При замовленні доставки авто з США в Україну ми надамо допомогу на всіх етапах і доставимо куплений автомобіль до Києва або у будь-яке інше місто нашої країни. Наші клієнти отримують виключно перевірені, надійні автомобілі та економлять до 60% на покупці, у порівнянні з цінами на ринку України. Крім того, ми можемо швидко доставити авто з Південної Кореї. Це дозволить придбати відмінний, цілий, корейський автомобіль за вигідною ціною. Щоб замовити пригін авто з США під ключ, зателефонуйте нашим менеджерам або заповніть форму на сайті. Ми надамо безкоштовну консультацію і детально розповімо про покупку авто з США.
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Ошибка
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Ошибка
}