Автомобільні вантажоперевезення – обов’язковий елемент в ланцюжку доставки товару від виробника до споживача. Навіть при використанні морського, залізничного, повітряного транспорту до місця навантаження і складів або адреси одержувача вантажі перевозяться автомобілями.

По термінах доставки автомобільні перевезення програють тільки авіадоставка. Але виграють у них в ціні. Плюс в деякі райони доступні лише автоперевезення вантажів, так як відсутні інші види повідомлення.

Що і як перевозять автотранспортом?

Обмежень по товарах для автодоставки немає. Розрізняються типи вантажів – генеральні (FCL) і збірні (LCL). Для першого виду машина фрахтується одним замовником. Такий спосіб перевезення вигідний, якщо кількість або обсяг продукції заповнює кузов на 70-100% або організовуються контейнерні перевезення.

Переваги відправки генеральним рейсом з компанією “Мітрідат”:

 • стислі терміни;
 • автомобіль подається в зазначений клієнтом час;
 • в кінцеву точку транспорт приходить точно за графіком;
 • перевозяться всі категорії продукції – звичайні, негабаритні, небезпечні, швидкопсувні, цінні, бетон, бензин і інші ПММ;
 • доступний моніторинг місцезнаходження автомобіля і постійний зв’язок з водієм;
 • можна замовити послуги експедирування, страхування вантажу.

Недолік генеральної перевезення – ціна вища доставки товарів збірним вантажем.

Збірні вантажі формуються з товарів декількох компаній і приватних відправників на складі транспортно-логістичної компанії. Посилки відправляються тоді, коли їх збереться достатня кількість за обсягом або вазі для завантаження машини в певному напрямку.

В місті прибуття збірні вантажі доставляються в точку консолідації. Якщо була замовлена ​​доставка «до дверей», їх розвозять по адресам одержувачів. Вартість доставки ділиться пропорційно між відправниками.

Головною перевагою LCL-перевезення є можливість перевозити невеликі партії товарів за нижчими тарифами, ніж при FCL.

Недолік збірних вантажів – перевозити можна тільки однорідні товари. Тобто в один автомобіль можна завантажити одночасно хімію і продукти. Також не можна перевозити швидко псується через невідомість терміну відправки.

Перевезенням збірних вантажів займаються тільки великі автотранспортні компанії з чітко налагодженою логістикою і великим автопарком. Інакше терміни доставки будуть дуже великими. Ці фактори особливо важливі для організації вантажоперевезень між країнами.

Як відбувається автодоставка з компанією “Мітрідат”?

Ми організовуємо внутрішні і міжнародні перевезення автотранспортом генеральних і збірних вантажів понад 12 років. У компанії давно налагоджені логістичні схеми, що включають 6 пунктів:

Порядок автоперевезення вантажів

Ухвалення заявки. На початковому етапі з'ясовується вид товару, напрямок, терміни, тип доставки - «від дверей до дверей» або самостійна навантаження і розвантаження, збірний або генеральний вантаж, довантаження, зворотна завантаження.
Підбір автотранспорту. Залежно від вантажу підбираємо вид машини - тент, кузов, рефрижератор, трал, причіп, напівпричіп. Також важливий тип навантаження - верхня, збоку, ззаду.
Вибір маршруту. Пропонуємо 2-3 проекту, різних за термінами і вартістю. Вибираємо найбільш вигідний для клієнта варіант.
Завантаження. У зазначений час подаємо автомобіль. За домовленістю організовуємо бригаду вантажників, упаковку, кріплення.
Вантажоперевезення. Під час перебування товарів у шляху прикріплений до Вас логіст відстежує місцезнаходження. У будь-який час Ви можете дізнатися про процес.
Відправлення документації. Протягом трьох днів після виконаного рейсу відправляємо товарно-транспортну накладну, рахунки, акти.

З якими країнами ми працюємо?

Наша доставка вантажів автомобільним транспортом охоплює Україну, Європу, Азію, в тому числі всі райони Китаю. Ціна формується в залежності від:

 • категорії продукції;
 • терміновості;
 • необхідність наявності сезонних перепусток;
 • кількості додаткових послуг;
 • митного оформлення.

У нас розроблені регулярні маршрути в усі країни СНД, ЄЕС і області України. Налагоджена перевезення небезпечних вантажів, негабаритних, великовагових, наливних, насипних , продукції атомного і військового призначення, в тому числі через кордон.

У нас щороку замовляють організацію перевезень більше 3 000 постійних клієнтів. Ми довели право називатися першими в сегменті автомобільних доставок:

 • зайняли перше і друге місце в рейтингу "Лідер року-2017";
 • отримали лідер галузі 2019.;
 • є членом міжнародної асоціації експедиторів FIATA.

Телефонуйте за контактними номерами, вказаними на сайті і наші менеджери з логістики безкоштовно дадуть відповідь на всі питання і проведуть попередній розрахунок вартості доставки вашого вантажу. Також ви можете звернутися в наш головний офіс за адресою: Одеса, вул. Софіївська, 7а для укладення довгострокових контрактів.

Навіть небезпечні або збірні вантажі зовсім
безпечно, якісно і акуратно можуть бути
доставлені за допомогою вантажного автомобільного
транспорту до місця подальшого навантаження.

Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Ошибка
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Ошибка
}