fbpx
Автомобільні вантажоперевезення – обов’язковий елемент у ланцюжку доставки товару від виробника до споживача. Навіть у разі використання морського, залізничного, повітряного транспорту до місця навантаження і складів або адреси одержувача вантажі перевозяться автомобілями. За термінами доставки автомобільні перевезення програють тільки авіадоставці. Але виграють у неї в ціні. Плюс у деякі райони доступні лише автоперевезення вантажів, оскільки відсутні інші види повідомлення.

Що та як перевозять автотранспортом?

Обмежень за товарами для автодоставки немає. Розрізняються типи вантажів – генеральні (FCL) і збірні (LCL). Для першого виду машина фрахтується одним замовником. Такий спосіб перевезення вигідний, якщо кількість або обсяг продукції заповнює кузов на 70-100 % або організовуються контейнерні перевезення. Переваги відправлення генеральним рейсом із компанією «Мітрідат»:
 • стислі терміни;
 • автомобіль подається в зазначений клієнтом час;
 • у кінцеву точку транспорт приходить точно за графіком;
 • перевозяться всі категорії продукції – звичайні, негабаритні, небезпечні, швидкопсувні, цінні, бетон, бензин та інші ПММ;
 • доступний моніторинг місцезнаходження автомобіля і постійний зв’язок із водієм;
 • можна замовити послуги експедирування, страхування вантажу.
Недолік перевезення – ціна вища за доставку товарів збірним вантажем. Збірні вантажі формуються з товарів декількох компаній і приватних відправників на складі транспортно-логістичної компанії. Посилки відправляються тоді, коли їх збереться достатня кількість за обсягом або вагою для завантаження машини в певному напрямку. У місті прибуття збірні вантажі доставляються в точку консолідації. Якщо була замовлена ​​доставка «до дверей», їх розвозять за адресами одержувачів. Вартість доставки ділиться пропорційно між відправниками. Головною перевагою LCL-перевезення є можливість перевозити невеликі партії товарів за нижчими тарифами, ніж при FCL. Недолік збірних вантажів – перевозити можна тільки однорідні товари. Тобто в один автомобіль не можна завантажити одночасно хімію та продукти. Також не можна перевозити швидкопсувну продукцію через невідомість терміну відправлення. Перевезенням збірних вантажів займаються тільки великі автотранспортні компанії із чітко налагодженою логістикою та великим автопарком. Інакше терміни доставки будуть дуже великими. Ці фактори є особливо важливими для організації вантажоперевезень між країнами.

Як відбувається автодоставка з компанією «Мітрідат»?

Ми організовуємо внутрішні та міжнародні перевезення автотранспортом генеральних і збірних вантажів понад 12 років. У компанії давно налагоджені логістичні схеми, що включають 6 пунктів:

Порядок автоперевезення вантажів

Приймання заявки. На початковому етапі з'ясовується вид товару, напрямок, терміни, тип доставки – «від дверей до дверей» чи самостійне завантаження й розвантаження, збірний чи генеральний вантаж, довантаження, зворотне завантаження.
Добір автотранспорту. Залежно від вантажу підбираємо вид машини – тент, кузов, рефрижератор, трал, причіп, напівпричіп. Також важливий тип навантаження – верхнє, збоку, ззаду.
Вибір маршруту. Пропонуємо 2-3 проєкти, що різняться за термінами та вартістю. Обираємо найбільш вигідний для клієнта варіант.
Завантаження. У зазначений час подаємо автомобіль. За домовленістю організовуємо бригаду вантажників, паковання, кріплення.
Вантажоперевезення. Під час перебування товарів у дорозі прикріплений до вас логіст відстежує місцезнаходження. У будь-який час ви можете дізнатися про процес.
Відправлення документації. Протягом трьох днів після виконаного рейсу відправляємо товарно-транспортну накладну, рахунки, акти.

З якими країнами ми працюємо?

Наша доставка вантажів автомобільним транспортом охоплює Україну, Європу, Азію, у тому числі всі райони Китаю. Ціна формується залежно від:
 • категорії продукції;
 • терміновості;
 • необхідності наявності сезонних перепусток;
 • кількості додаткових послуг;
 • митного оформлення.
У нас щороку замовляють організацію перевезень більше 3 000 постійних клієнтів. Ми довели право називатися першими в сегменті автомобільних доставок:
 • посіли перше та друге місце в рейтингу «Лідер року – 2017»;
 • отримали «Лідер галузі – 2019»;
 • є членом міжнародної асоціації експедиторів FIATA.
Телефонуйте за контактними номерами, вказаними на сайті, і наші менеджери з логістики безкоштовно нададуть відповіді на всі запитання та здійснять попередній розрахунок вартості доставки вашого вантажу. Також ви можете звернутися до нашого головного офісу за адресою: м. Одеса, вул. Софіївська, 7а для укладення довгострокових контрактів.

Навіть небезпечні або збірні вантажі абсолютно
безпечно, якісно та акуратно можуть бути
доставлені за допомогою вантажного автомобільного
транспорту до місця подальшого завантаження.

Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
}