Ми здійснюємо імпорт товарів з Китаю в Україну. Процес роботи при імпорті:

 • Консультація з нашим менеджером;
 • Планування маршруту;
 • Реєстрація клієнта на українській митниці;
 • Укладення зовнішньоекономічного договору та перевірка його законності;
 • Укладення договору на транспортно-експедиторські послуги;
 • Доставка вантажу;
 • Експедиторські послуги в порту;
 • Розмитнення вантажу;
 • Вивантаження товару;
 • Розрахунок.

Якщо вам необхідно привезти вантаж в Україну з Китаю, звертайтеся до нас за номером телефону – 0674885030.

Як ми працюємо з експортом з України в КНР:

 • Консультація з нашим менеджером;
 • Планування економічно вигідного маршруту;
 • Обговорення і підписання договору;
 • Оформлення всіх документів і перевірка їх законності;
 • Доставка товару на склад клієнта;
 • Експедиція в порту;
 • Митна чистка;
 • Вивантаження вантажу;
 • Розрахунок.

Якщо вам необхідно відправити вантаж з України в Китай, звертайтеся до нас за номером телефону – 0675597794.

Доставка вантажів з Китаю – одне з найпріоритетніших напрямків міжнародної логістики. Китайська промисловість активно нарощує обороти, експортуючи товари в усі країни світу, в тому числі і в Україні. Сьогодні КНР є найбільшим постачальником обладнання, будівельних матеріалів, електроніки, одягу, товарів народного споживання, запчастин і авто. Великий купівельний попит на товари китайського виробництва, ціни, дешевше, ніж на аналоги в інших країнах пояснюють високу актуальність вантажних перевезень по даному маршруту.

Професійна доставка вантажів з Китаю під ключ

Компанія «Мітрідат» здійснює доставку комерційних вантажів будь-якої складності з Китаю в Одесу, Харків, Київ та інші міста України і надає послуги складу. Надаємо повний спектр послуг «під ключ»: побудова оптимальної транспортної схеми, митне очищення, організацію складської логістики, супровід ЗЕД. Співпрацюємо з підприємствами малого і середнього бізнесу, ФОП.

Наші послуги включають доставку найпопулярніших товарів з Китаю: одяг, автозапчастини, комплектуючі, промислове обладнання, будматеріали, побутова техніка, електроніка, сировина для виробництва, текстиль. Відправлення здійснюється в чітко встановлені терміни, забезпечуємо повне збереження вантажу під час перевезення.

Розрахувати

Перевезення здійснюємо як індивідуальним контейнером, так і за допомогою LCL. Доставка збірних вантажів з Китаю зручна для відправлення невеликих і малогабаритних партій товару, для яких недоцільно і неекономічно замовляти цілий контейнер.

Варіанти доставки у напрямку

Вантажоперевезення по маршруту КНР-Україна виконуємо всіма доступними видами транспорту, в залежності від обсягу і термінів поставки:

Сервіс
по доставці
вантажів:

Морем
Найбільш економний, але витратний за часом спосіб. Транзитне час у дорозі становить від 35 до 45 днів. Морське перевезення з Китаю вигідна при закупівлі товарів оптом, відправленні великовагового та негабаритного вантажу. Крім того, вигідно перевозити і збірні вантажі, так як вартість такого виду доставки вельми невелика.
Повітряними шляхами
Оптимальний варіант відправлення, якщо партію товару необхідно доставити в найкоротші терміни. Виконується протягом 5-10 днів, з урахуванням митного оформлення.
Залізна дорога
Перевезення залізницею підходить замовникам, для яких важливо оптимальне співвідношення швидкості і ціни. Відправлення здійснюється швидкісними контейнерними поїздами. По прибуттю на партнерські склади в Європі товар відвантажується в фури, такі в Україну. Термін доставки в середньому 25-35 днів.

Ми також організуємо ефективні мультимодальні схеми вантажоперевезень відповідно до завдань і бюджетом замовника. Такий варіант доставки дозволяє комбінувати різні варіанти транспорту і скоротити витрати.

Вантажоперевезення по маршруту Шанхай-Одеса

Доставка вантажів з Шанхая до Одеси є одним з найбільш затребуваних маршрутів в напрямку Китай-Україна. Через Шанхай проходить значний відсоток від усіх зовнішньоторговельних операцій КНР. Ми організуємо контейнерні перевезення по даному напрямку на імпорт і експорт, дрібні вантажі консолідуємо для формування збірного контейнера. Для транспортування використовуємо регулярні рейси морських ліній Maersk Line, MSC, CMA CGM і інші.

Основні етапи вантажоперевезення

Доставка товару з Китаю в Україну здійснюється за відпрацьованою схемою:

Компанія «Мітрідат Одеса» бере на себе всю
організацію відправки вантажу з Китаю, укладаючи
договір з клієнтом. У нас самі прийнятні ціни!

Заява на розрахунок: клієнт залишає запит на сайті або по телефону компанії.
Детальна консультація і узгодження деталей замовлення: вибудовуємо оптимальну логістичний ланцюжок, розраховуємо тариф.
Організація угоди: взаємодіємо з постачальником безпосередньо, укладаємо контракт про постачання, надаємо допомогу в закупівлі.
Транспортування по Китаю: паркан вантажу у постачальника, доставка в порт відправлення або на склад консолідації для формування збірної товарної партії.
Підготовка товару до відправлення: упаковка, реєстрація в порту, оформлення митних документів на експорт.
Доставка в Україну: перевезення вантажу авіа, ж / д або морським транспортом в пункт призначення.
Митне очищення: оплата обов'язкових платежів, оформлення документів для випуску товару у вільний обіг на території України.
Адресна доставка «до дверей»: відвантаження товару на склад клієнта в будь-яку точку країни.

Вартість доставки з Китаю в Україну розраховується в індивідуальному порядку, залежно від способу транспортування, обсягу / ваги, специфіки вантажу, що перевозиться і терміновості замовлення. Для того щоб уточнити актуальні розцінки по Вашому відправленню, телефонуйте +38 (067) 488 50 30 або скористайтеся формою «Запит ставки» на сайті компанії.

Розрахувати

Чому нам довіряють?

Наша компанія – досвідчений експерт в сфері міжнародних морських перевезень вантажів. Координуємо поставки з 2008 року, є чинними членами Міжнародної федерації експедиторських асоціацій (FIATA), входимо в ТОП-100 фінансово-ефективних і надійних компаній України. 12-річний досвід на ринку дозволяє вирішувати задачі високої складності.

В числі наших переваг:

 • Розгалужена мережа контрагентів у всіх країнах світу: співпрацюємо тільки з надійними і перевіреними партнерами.
 • Робота на принципах індивідуального підходу: супроводжуємо і курируємо угоду на кожному її етапі.
 • Високі гарантії збереження товару в дорозі: дотримуємося контрактні зобов’язання, несемо відповідальність за кожен довірений вантаж.
 • Вигідні тарифи на перевезення: завдяки грамотно збудованим схемами логістики, наявності власного парку наземного транспорту підтримуємо демократичні розцінки на доставку вантажів.

Необхідно замовити доставку контейнера з Китаю з розмитненням або LCL- перевезення недорого? Скористайтеся сервісом нашої компанії. Доставимо Ваш вантаж професійно, надійно, швидко. Вкажіть ввідні дані через онлайн-форму на сайті і ми розрахуємо максимально вигідний і зручний маршрут для перевезення Вашого вантажу. Також, ми спеціалізуємося на доставці вантажів автомобільним транспортом!

Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Ошибка
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Ошибка
}