fbpx
Однією з найбільш динамічно розвинутої галузі експорту з України є лісоматеріали. Найбільший імпортер українського лісу це Туреччина, на другому місці Румунія і на третьому Китай. Тому, досить відомим напрямком перевезення лісу є Україна – Туреччина.

Експорт деревини здійснюється досить просто:

 
  1. Ліс транспортується в порт відправки залізничним або автотранспортом;
  2. Ліс перетарюється в контейнери або відразу вантажиться на судно;
  3. Судно вирушає в пункт відправлення.
Компанія Мітрідат може організувати експорт лісу з України в контейнерах через порти Південний або Одеса. Наша експедиторська компанія працює комплексно і може організувати перевезення лісу в порт відправки залізничними повідомленнями або автотранспортом. Доставка лісу залізничним повідомленням – досить дешевий вид перевезення, оскільки до портів Одеси та Південний є відповідні залізничні гілки. Якщо Ви бажаєте перевезти ліс автотранспортом по Україні або в порт відправки, то у нас є власний автопарк. Крім перевезення лісу по Україні Ми можемо запропонувати послуги на території портів:
  • Перетарка лісу в контейнери. Як правило, при експорті лісу використовуються 40-футові контейнери High Cube;
  • Фумігація лісу – спеціальна хімічна обробка для захисту деревини;
  • Експедиція контейнерів – проходження всіх державних служб і отримання дозволів (оформлення фітосанітарного сертифіката, проходження радіологічного контролю, оформлення екологічної декларації та інших необхідних документів).
Якщо Вам необхідно організувати експорт деревини, то можете оформити заявку на сайті і з Вами в найкоротші терміни зв’яжеться наш менеджер.
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
}