fbpx
Південна Корея є прикладом економічного дива. З аграрної, мало кому відомої країни, яка пережила світову та громадянську війни, вона виросла в економічного гіганта. Сьогодні Південна Корея відома не тільки в азіатському сегменті, але й у всьому світі, тому українські підприємці шукають шляхи співпраці із цією країною. Топовими товарами для експорту з Південної Кореї є техніка LG і Samsung. Останнім часом також збільшився попит на доставку косметики з Кореї в Україну. Крім того, купівля авто з Кореї є відмінним варіантом для розвитку бізнесу в Україні. Єдиною проблемою в такому партнерстві може стати питання перевезення, адже сухопутні перевезення з Кореї неможливі. Однак компанія «Мітрідат»  допоможе вирішити це питання.  

Способи доставки вантажу з Південної Кореї в Україну

Південна Корея розташована на півострові, проте по суші межує тільки з Північною Кореєю. Через політичну ситуацію цей кордон закрито, тому транзит наземним транспортом неможливий. Незважаючи на відсутність сухопутних способів перевезення, є інші можливості. У 90 % випадків доставка з Кореї в Україну відбувається шляхом морських контейнерних перевезень, оскільки
 • це дозволяє здійснювати перевезення великогабаритних і збірних вантажів;
 • вартість перевезення невисока;
 • вивантаження проходить у портах Одеси та Чорноморська.
 • У середньому доставка вантажів із Південної Кореї морем займає близько 30-40 днів. Для перевезення косметики та техніки морський транспорт – оптимальне рішення по співвідношенню ціни та швидкості доставки.
Крім морського шляху є ще авіасполучення. Воно не таке популярне, проте така доставка вантажу з Кореї має свої переваги: ​​
 • транспортування займає не більше 4 днів;
 • спосіб підходить для швидкопсувних або крихких товарів;
 • є можливість перевозити навіть небезпечні вантажі.
Однак швидкість перевезення відіб’ється на вартості послуги, а тому цей метод менш популярний серед українських підприємців.

Як відбувається доставка з компанією «Мітрідат»?

Оформлення договору
Ще до укладення контракту клієнт отримує безкоштовну консультацію, під час якої затверджуються способи перевезення, маршрут, обсяг товарів та інші нюанси. Уже на етапі консультації клієнт дізнається попередню вартість доставки. А під час укладення договору буде вказана остаточна ціна.
Підготовка до відправлення.
Після підписання договору починаються основні роботи. Здійснюється пакування та маркування вантажу, який відразу після цього відправляється в морський порт або аеропорт Кореї.
Митне оформлення.
Це ключовий момент перед відправленням, оскільки вантаж із Кореї в Україну без документів просто неможливо відправити. Наша компанія бере на себе обов'язки щодо оформлення всіх необхідних документів
Доставка вантажу.
Товари відправляються з Кореї в Україну. Клієнту надається можливість відстеження місцезнаходження вантажу.
Митне очищення
Відразу після прибуття в Україну необхідно пройти українську митницю та зареєструвати вантаж. Цим також займається компанія «Мітрідат».
Вивантаження товарів і доставка до місця призначення.
Товар з усіма документами вивантажується в порту або аеропорту України. Ми також надаємо послуги складу або доставляємо товари безпосередньо до клієнта.
Клієнт отримує повідомлення про закінчення кожного етапу. Завдяки чітко налагодженому процесу можна уникнути затримок доставки товарів, а також налагодити постійну співпрацю з корейськими виробниками.

Чому варто замовити доставку вантажу з Кореї у нас?

«Мітрідат» – професійна логістична компанія з 12-річним стажем. Ми є членами FIATA і WCA, неодноразово отримували призи як краща транспортна компанія року. Основний наш напрямок – перевезення СНД і світом вантажів, включаючи доставку як збірних (невеликих партій товарів), так і негабаритних вантажів.

Основні переваги доставки вантажу за допомогою нашої компанії:

 • доступні ціни;
 • робота з морськими та повітряними перевезеннями з Кореї;
 • оформлення всіх необхідних в процесі транспортування документів;
 • можливість доставки вантажу будь-якого виду, включаючи швидкопсувні та небезпечні вантажі
Завдяки компанії «Мітрідат» можна здійснити пригін авто з Кореї або налагодити постійне постачання техніки від виробника. Усі митні документи оформляються швидко, а товар доставляється в найкоротші терміни. Ви можете прямо зараз зв’язатися з менеджерами за телефоном: +38 (067) 488 50 30 (імпорт) або +38 (067) 559 77 94 (експорт) й отримати безкоштовну консультацію. Ми відкриті для будь-якого виду співпраці, включаючи як роботу з великими компаніями, так і з приватними підприємцями.
Вартість перевезення вантажу розраховується індивідуально, оскільки залежить від розміру та кількості вантажу, терміну необхідної доставки і т. д. Щоб заощадити, наша компанія пропонує доставку збірних вантажів. При LCL-перевезенні контейнер заповнюється товаром відразу декількох клієнтів, що значно здешевлює перевезення.
Під час морських перевезень ми працюємо зі світовими компаніями: COSCO, OOCL, MSC, CSCL, YANGMING, WANHAI, MAERSK, ZIM і т. д. Більш детально ви можете дізнатися на нашій сторінці – “Партнерам” .
Залежно від маршруту ваш товар може бути доставлений у порти Одеса, Чорноморськ, Південний (Україна), Гдиня і Гданськ (Польща).
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
}