Авто з Південної Кореї широко затребувані у всьому світі, включаючи Україну. Це пояснюється тим, що на корейських машинах стоять заводські газові установки або дизель. Якщо придбати модель з встановленою газобалонної системою, то можна заощадити гроші, оскільки не доведеться ставити установку в Україні. Вартість машин менше аж до 30% від аналогічної моделі на українському ринку.

На корейському ринку продаються цілі авто, на відміну від американських аукціонів. По кожному транспорту доступна перевірена інформація. У Кореї можна замовити авто відомих брендів Hyundai, Kia, Daewoo та ін.

Ми допоможемо пригнати авто з Кореї в Україну в короткі терміни та на вигідних умовах. Наші фахівці надають послуги «під ключ», які включають купівлю, доставку та розмитнення автомобіля. Середній термін доставки морським транспортом складає 40-45 днів. Крім того, ви можете самі придбати автомобіль з Південної Кореї, а співробітники фірми займуться його перевезенням.

На що звернути увагу при покупці авто з Південної Кореї?

Якщо ви вирішили купити авто з Кореї самостійно, то слід врахувати ряд нюансів. За статистикою, більшість покупок на вторинному ринку здійснюється через третіх осіб. Тобто, транспорт реалізує не саме власник, а спеціалізована компанія. Зовні по фото і в описі лота може бути все ідеально, але є ризик, що вам привезуть розбитий і неякісно відновлений транспорт.

При цьому відстежити технічний стан мотора, ходової, коробки та салону нереально. Часто перекупники намагаються приховати пробіг машини. Щоб не помилитися з покупкою б/в авто, краще скористатися допомогою наших фахівців, які проведуть якісну багаторівневу перевірку авто.

Наші
фахівці
здійснюють
процеси:

Вибір і якісну перевірку історії автомобіля.
Придбаємо вам відповідну за всіма параметрами машину.
Розробимо економічно вигідний маршрут доставки.
Проведемо огляд автомобіля перед вантаженням.
Помістимо авто в контейнер, закріпимо за діючими нормами.
Забезпечимо експедирування в порту, та можливість відслідковувати автомобіль.
Проконтролюємо поставку і вивантаження авто.
Підготуємо всю необхідну документацію і проведемо митне оформлення.
Допоможемо в сертифікації автомобіля, здійснимо постановку на облік.

Фахівці нашої компанії забезпечать Вам
кваліфіковану допомогу на всіх етапах покупки
автомобіля.

Чому ми?

Більше 10 років на ринку транспортних послуг
Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 в Національному бізнес рейтингу

Як купити корейський автомобіль?

Seoul Auto Auction або SAA – найбільша торговельна площадка в Сеулі. Тут ви знайдете велику різноманітність автомобілів з Кореї, що дозволить замовити найкращий варіант.

Ще один зручний аукціон – Hyundai-KIA Auto Auction або HKAA. Діє як звичайний аукціон зі ставками, де лоти містять докладний опис. Підтриманий транспорт перед виставленням на продаж ретельно перевіряють на справність та фотографують.

Наші фахівці організують всі процеси по доставці авто з Кореї “під ключ” швидко і безпечно. При цьому ціна авто на замовлення буде доступною, а постійним клієнтам надаються знижки.

Доставка авто з Кореї в Україну

Автомобілі на газі або бензині з Кореї під замовлення поставляються спеціальним поромом. При цьому транспорт не вантажиться в контейнер, а заганяється на спеціальне судно rolling on-rolling out. Таке перевезення відрізняється більшою надійністю і безпекою, оскільки практично виключається ймовірність псування вантажу.

Машини в порту Інчхон, направляються в грецький порт Переус, де перевантажуються на інший спеціальний паром і тільки після цього вантаж надходить в український порт Чорноморськ. Весь процес доставки, в тому числі розмитнення авто з Кореї займає не більше двох місяців. Також доступне авіаперевезення вантажу, проте воно обійдеться дорожче поромного перевезення.

Вигоди співпраці з компанією «Мітрідат»

Наші фахівці здійснюють повний спектр послуг з перевезення: замовлення авто, логістика вантажоперевезень, страхування, проходження розмитнення та ін. Ми є лідером галузі вантажоперевезень, членом FIATA і маємо понад 12 років успішної роботи на ринку транспортних послуг.

Крім того, ми займаємося страхуванням автомобіля на час доставки та рекомендуємо всім клієнтам скористатися даною послугою.

Якщо хочете купити авто з Кореї або з США, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте за номером +38 (067) 488 50 30. Наші професіонали безкоштовно проконсультують вас з усіх питань, що стосується купівлі та доставки авто з Кореї.

Часті питання

Mitridat надає послугу “Авто під ключ”, яка включає в себе: підбір авто, торги, оформлення документів, доставка з Кореї в Україну.

Доставка в Україну здійснюється за допомогою морських перевезень і тому термін доставки займає від 30 до 60 днів.

До авто з Кореї застосовуються такі ж тарифи і правила розмитнення, як і для інших авто, привезених з інших країн.

Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
}