Компанія «Мітрідат» здійснює морські вантажоперевезення в різні країни світу. Основна перевага такого виду транспортування – невисока вартість і можливість відправлення великих обсягів вантажів.

Популярність морських перевезень

Доставка морем – це одна з найбільш перспективних логістичних послуг, яка до того ж має невисоку ціну. Морські контейнерні перевезення вважаються найпоширенішим способом транспортування між країнами. Він особливо затребуваний в сфері мультимодальних перевезень, коли доставка відбувається за єдиним договором кількома видами транспорту.

Переваги та недоліки морських вантажоперевезень

Такий спосіб доставки має свої плюси і мінуси. Міжнародні морські перевезення вантажів володіють наступними перевагами:

 • Низька вартість. Витрати на доставку вантажу морським транспортом набагато нижче, ніж для іншого транспорту. На одному судні міститься від 1000 до 21000 контейнерів стандартних розмірів. Все це сильно здешевлює вартість доставки в Київ, Одесу або інше місто України, або ж за кордон.
 • Ефективність. За рахунок контейнерної системи процес навантаження-розвантаження в портах суттєво прискорюється.
 • На судні можна перевозити будь-які вантажі – тверді, рідкі, сипучі речовини, метали, тендітні предмети, промислове обладнання, автомобілі тощо.
 • Безпека. При такому способі доставки аварії трапляються набагато рідше, ніж при використанні автомобілів. А качка на воді не так сильно впливає на вантаж і його стан, як різкі поштовхи і зупинки на дорозі. Тому морське перевезення вантажу відмінно підійде для тендітних матеріалів. Так само можна застрахувати вантаж на час доставки.
 • Можливість доставки вантажу різних габаритів. За допомогою морського перевезення можна перевозити як невеликі партії товарів збірними контейнерами, так і негабаритні вантажі. Наприклад, нафтові платформи або вантажний автомобіль, не можна перевезти в інший спосіб.
 • Дотримання термінів. Щоб доставити вантаж морем, використовуються певні маршрути. При цьому в море не буває поганих доріг і пробок. Єдина причина затримки – поломка судна або шторм, що трапляється вкрай рідко.
 • Розвинена інфраструктура. Важлива перевага морських вантажоперевезень полягає в тому, що вони сумісні з іншими видами доставки. Це дозволяє замовити контейнерну мультимодальне перевезення з України в найбільші порти світу і назад.
Розрахувати

Що стосується недоліків, то морські контейнерні перевезення мають деякі мінуси:

 • Тривалий термін доставки. Перевезення по морю може тривати кілька місяців, адже судно з контейнерами на борту не зможе пересуватися дуже швидко. Тому якщо ви збираєтеся перевозити швидкопсувні товари, то краще вибрати доставку на літаку.

Як працює компанія «Мітрідат»?

При замовленні такої послуги як міжнародні перевезення морем процес проходить у декілька етапів:

Порядок здійснення морського перевезення вантажів

Ми отримуємо заявку на перевезення вантажу від клієнта, надаємо безкоштовну консультацію з усіх питань і розраховуємо вартість доставки.
Узгоджуємо всі нюанси з замовником і укладаємо договір.
Доставляємо контейнер з вантажем в порт відправки за допомогою власного автопарку.
Оформляємо всі документи і проводимо митне оформлення вантажу.
Здійснюємо навантаження контейнера на борт судна.
Доставляємо вантаж в порт отримання.
Проводимо внутріпортове експедирування вантажу.
Виконуємо митне очищення і доставку вантажу одержувачу автомобільним або ж / д транспортом.

Компанія "Мітрідат" - професіонал своєї справи!

Чому ми?

Більше 10 років на ринку транспортних послуг
Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 в Національному бізнес рейтингу

Ціна на морські вантажоперевезення

Тарифи на перевезення вантажу морським транспортом залежать від безлічі факторів:

 • маршруту
 • габаритів і типу вантажу
Розрахувати

Щоб дізнатися вартість доставки вашого вантажу, заповніть форму “Запит ставки” і наші менеджери здійснять попередній прорахунок.

Облік специфіки Вашого вантажу

Організація доставки вантажів з використанням спеціалізованого контейнерного обладнання, яке підбирається в залежності від виду вантажу та вимог до транспортування морським транспортом:

 • Стандартний морський контейнер 20-футовий, 40-футовий, 40-футовий High Cube
 • Контейнери-рефрижератори;
 • Контейнери з вертикальним завантаженням (Open Top);
 • Для негабаритних вантажів (Flat Rack).
 • Контейнер-платформа (Platform)
 • Танк-контейнер (Tank Tainer)
 • Консалтингова підтримка досвідчених фахівців.

Про компанію «Мітрідат»

Наші досягнення відзначили не тільки численні компанії України та інших країн, які є нашими партнерами, але і національний бізнес-рейтинг «Лідер року», де ми отримали золоту та срібну нагороду в двох номінаціях.

Логістична компанія «Мітрідат» входить до складу Міжнародної федерації експедиторських асоціацій (FIATA). Надаємо такі послуги як lcl перевезення і FCL, доставка товарів з США і багато іншого.

Якщо ви хочете, щоб ваш вантаж був доставлений в цілості й схоронності, зателефонуйте нам по телефону +38 (067) 488 50 30 або напишіть на пошту info@mitridat.odessa.ua. При виникненні питань телефонуйте або завітайте в наш офіс за адресою: Одеса, вулиця Софіївська, 7а.

Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Ошибка
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Ошибка
}