fbpx
Товарообіг між Україною та Індією збільшується в середньому на 15-18 % на рік. Так, наприклад, у 2017 році загальний обсяг торгівлі становив понад 2,8 млрд доларів. При цьому Індія є однією із двох країн, з якою в України додатне сальдо. Саме тому доставка з Індії в Україну є основоположним фактором, який необхідно підтримувати та розвивати, що й робить компанія «Мітрідат». Доставка різних товарів і посилок з Індії в Україну та у зворотному напрямку залишається затребуваною та набирає обертів, що відбивається в збільшенні не тільки загального обсягу, а й асортименту товарів. Індія є виробником галантерейної продукції, одягу, текстилю, який має попит у всіх європейських країнах. Україна також експортує різну продукцію, тому без професійних послуг доставки до Індії не обійтися. Ми складемо оптимальний маршрут, підберемо відповідний вид транспорту, виконаємо доставку та митне оформлення в найкоротші терміни.

Процес доставки

Вантажоперевезення з Індії до Одеси та інших міст України виконується кількома видами транспорту. Усе залежить від габаритів об’єкта, що транспортується. Компанія застосовує такі варіанти:

Морські перевезення
Товари або продукція транспортується в спеціальних контейнерах, що дозволяє перевозити як невеликі партії товарів (збірні вантажі), так і негабаритні вантажі. Даний спосіб доставки є найбільш економічно вигідним. Морські перевезення та імпорт з Індії активно здійснюються за такими товарними групами, як арахіс, кава, метал, одяг і вироби легкої промисловості, вугілля, продукція рослинництва. Крім того, в Україні дуже популярними є медикаменти індійського виробництва.
Автомобільні перевезення є не менш актуальними.
Фурами в 25 куб. м можна доставити безліч різних вантажів. Його особливість полягає в тому, що на вантажному автомобілі можна доставити вантаж безпосередньо до споживача, економлячи час і гроші на перевалочних пунктах.
Величезну популярність мають авіаперевезення з Індії.
Таким способом можна замовити доставку невеликих за розміром і вагою посилок. Це найдорожчий спосіб доставки й застосовується в разі потреби швидко доставити вантаж в Україну.

Чому варто обрати нас?

 • Ми маємо 12-річний досвід на ринку вантажних перевезень, зокрема з Індії.
 • Обслуговуємо найбільші порти країни.
 • Організуємо надійну та швидку доставку вантажу від виробника до споживача (від дверей до дверей).
 • Здійснюємо оформлення всієї необхідної документації.
 • Надаємо послуги страхування вантажу.

Як здійснюється доставка вантажу з Індії?

 • Для отримання безкоштовної консультації та попереднього розрахунку вартості перевезення вантажу з Індії необхідно звернутися до наших фахівців.
 • Ми проводимо переговори із замовником та індійською стороною для обговорення всіх деталей транспортування. Укладаємо договори та виконуємо закупівлю необхідної продукції в індійських виробників.
 • Розробляємо оптимальний маршрут.
 • Здійснюємо страхування вантажу (за бажанням клієнта) та організовуємо доставку найкращим транспортом.
 • Допомагаємо в митному очищенні вашого вантажу.
 • Відправляємо вантаж на склад споживача за допомогою власного вантажного автопарку.
Щоб здійснити перевезення збірних вантажів з Індії в Україну за вигідною ціною, необхідно зателефонувати за контактними номерами або ж залишити запит на нашому сайті. Кожному клієнтові надається особистий менеджер, який допоможе розібратися з логістичними послугами та всіма тонкощами процесу.

Часті питання

При авіаперевезенні термін доставки – від 2 до 5 днів. При морському транспортуванні – від 30 днів.
Замовляючи доставку морем, ваш вантаж прийде в порт Південний або Одеський морський порт. Далі ми доставимо ваш товар у будь-яку точку України автомобільним або залізничним транспортом.
Ми доставляємо збірні вантажі з Індії .
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
}