Японія – одна з найрозвиненіших країн світу. Вона популярна високотехнологічним виробництвом електроніки, техніки та автомобілів, які популярні в усьому світі. Саме тому морські перевезення з Японії це один з найбільших вантажопотоків у світі, який спрямований в такі напрямки як США, Європа, Росія та Україна. В Японії розташовані заводи таких брендів як – Hitachi, Panasonic, FujiFilm, Canon, Toyota, Fujitsu, Mitsubishi, Toshiba, Sony, Nikon, Yamaha, які популярні в усьому світі й тисячами тонн щодня експортуються в інші країни. Для організації експорту Японія володіє мережею морських портів для переробки різних типів вантажів. Самим універсальним, безпечним і зручним способом міжнародної доставки визнані контейнерні перевезення. З Японії запущені судноплавні лінії, які доставляють контейнера в усі точки світу. Найбільший контейнерний сервіс в Японії знаходиться в порту Кобе, тому експорт в контейнерах в більшості випадків здійснюється через цей порт. Основний маршрут морських перевезень з Японії в Україну проходить через два океани (Тихий та Індійський), через Панамський канал, і 3 моря – Середземноморське, Егейське, Чорне. Одеса володіє контейнерним терміналом, що дозволяє обробляти контейнеровози довжиною до 300 метрів. Контейнера з вантажем приймаються в Одесі, проходять експедирування в порту і далі автоперевезенням доставляються в пункт кінцевого призначення. Якщо Вам необхідно здійснити перевезення з Японії, то Ви можете для початку нам зателефонувати або просто оформите запит на розрахунок вартості перевезення.

Доставка мотоциклів і авто запчастин з Японії в контейнерах

Ми займаємося доставкою дисків, двигунів, коробок передач і інших запчастин для авто і мотоциклів з Японії. Таке складне мультимодальне перевезення здійснює транспортно-експедиторська компанія «Мітрідат». Процес доставки товарів у такий спосіб є одним з найдоступніших. Перевезення вантажу контейнером дозволяє мінімізувати ризик пошкодження запчастин і значно заощадити на вартості доставки. За багато років знаходження на ринку «Мітрідат» зарекомендував себе, як компанія з високою репутацією та отримав довіру від клієнтів.

Доставка від компанії “Мітрідат” надасть вам:

  • надійність перевезень;
  • повну конфіденційність;
  • мінімальні терміни доставки;
  • зручність прийому вантажу;
  • вигідну вартість перевезення;
Купуйте будь-які комплектуючі в Японії та насолоджуйтеся їздою на своєму автомобілі або мотоциклі. Вибір потрібного товару залишається за вами, а компания “Мітрідат” надасть Вам доставку Вашого товару за найкращими стандартами.
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
}