fbpx
Туреччина – це один з найважливіших партнерів України. Товарообіг між країнами постійно зростає, тому послуги логістичних компаній стають все більш популярними. Компанія “Мітрідат” забезпечить доставку з Туреччини в Україну будь-якого вантажу від дрібних партій до негабаритів в найкоротші терміни.

Особливості організації доставки

Туреччина належить до країн, які здійснюють активний товарообмін з Україною. Відстань між країнами порівняно невелика, тому затребуваним є також перевезення по СНД овочів, фруктів, техніки, одягу та взуття. Оскільки між країнами розташоване Чорне море, організація доставки речей залишається актуальним питанням для багатьох підприємців. Залежно від потреб клієнта, терміновості виконання замовлення та фінансових можливостей ми пропонуємо доставку товарів із Туреччини в Україну такими видами транспорту:
  • Авіаперевезення – найшвидший варіант, використовується тільки в тих випадках, коли товар необхідно відправити оперативно.
  • Морські контейнерні перевезення – найбільш поширений вид перевезення з Туреччини, оскільки він є набагато вигіднішим від авіаперевезень і дозволяє перевозити вантажі різних габаритів, але займає більше часу. Можливе перевезення повним контейнером (FCL-перевезення), так і доставка збірним вантажем (LCL-перевезення).
  • Автомобільне вантажоперевезення – оптимальний варіант по співвідношенню ціна/час.

Наші переваги

Наші фахівці надають перелік послуг із доставки вантажу, включаючи підготовку всіх необхідних документів для перевезення та митного оформлення.
Ми організуємо оптимальний маршрут, підберемо необхідний тип контейнеру та зробимо розрахунок вартості доставки вантажу з Туреччини.
Наша компанія ретельно контролює весь процес перевезення та надає можливість страхування вантажу, що гарантує безпеку доставки.
Ми забезпечуємо транспортування товару в установлені терміни за доступними цінами.

Як замовити доставку вантажу?

Для отримання детальної інформації та розрахунку вартості доставки вашого вантажу заповніть форму «Запит ставки» або зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті. Крім того, ви можете відвідати офіс компанії за адресою: м. Одеса, вул. Софіївська, 7а.
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
}