Грузія є перспективним напрямком у розвитку торговельних відносин з Україною. З кожним роком вони стають все міцніше і продуктивніше, що обумовлено наявністю достатньої кількості унікальної продукції для обміну. Грузія видобуває і продає цілющі мінеральні води, золото, срібло і мідь. Крім того, Україна імпортує овочі, фрукти, прянощі, горіхи, локомотиви, труби і комплектуючі літальних апаратів. Також Україна є найбільшим іноземним споживачам грузинського вина. Відповідно, доставка вантажів з Грузії в Україну грає вирішальну роль в розвитку цих держав.

Наші послуги

Перевезення з України в Грузію не стоять на місці. Відносини в цьому плані постійно вдосконалюються, розробляються нові методи співпраці, спрощується процедура документального оформлення. Ми пропонуємо комплекс послуг з перевезення вантажу з Грузії та у зворотному напрямку різними способами доставки, а саме:
  • Морськими контейнерними перевезеннями. Грузія має пряме морське сполучення з Україною через Чорне море, відповідно, можна відправити вантаж в Грузію і назад за мінімальною вартістю. За допомогою морського транспорту можливо як перевезення негабариту, так і збірних вантажів. Досить актуальні морські мультимодальні перевезення, оскільки можна доставити відразу безліч видів вантажів.
  • Автомобільним транспортом. Вантажоперевезення в Грузії та назад фурами мають широку популярність, тому що таким способом можна відправляти невелику кількість товарів з вивантаженням безпосередньо у замовника.
  • Залізничним сполученням. Це довший шлях, але з його допомогою можна транспортувати важкі вироби та буксирувати локомотиви, які виробляються в Грузії. Таким чином відправляються вантажі, які не належать до швидкопсувних.
  • Авіасполученням для доставки легких вантажів. Воно організується через світові аеропорти в Батумі, Тбілісі та Кутаїсі. Останні два є головними вантажними артеріями.

Процес перевезення вантажів

Наші фахівці підберуть найбільш економічно вигідний маршрут.
Для полегшення логістичних процесів обов'язково виконується упаковка і нанесення маркування на товари.
Відправка продукції в відправний пункт: порт або аеропорт.
Оскільки вантаж проходить через кордон, здійснюється обов'язкове митне оформлення.
Транспортування вантажу до приймального пункту.
Для забезпечення гарантій доставки компанія пропонує послуги по відстеженню руху товарів.
Виконується доставка з приймального пункту до складу замовника.
Крім того, ми також надаємо складські послуги.

Як замовити доставку вантажів з Грузії?

Щоб здійснити доставку будь-яких вантажів в Україну з Грузії або у зворотному напрямку, необхідно зв’язатися з нашими менеджерами за контактними номерами або за допомогою форми на сайті. Нами також здійснюється доставка товару з Туреччини в Грузію і в іншому напрямку. Наш фахівець безкоштовно зробить попередній розрахунок вартості доставки та надасть консультацію з усіх питань по перевезенню вантажів.

Часті питання

Термін залежить від обраного виду доставки. Найшвидша – авіадоставка, термін – до 2-ух днів. Морським транспортом – кілька днів. Послугами автомобільного транспорту – від 5 до 8 днів.
Наші клієнти, найчастіше, доставляють мінеральні води, фрукти, вина, спеції, прянощі, локомотиви. Також, ми займаємося перевезенням запчастин до різної техніки.
Ми займаємось як LCL доставкою, так і FCL-перевезеннями.
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Ошибка
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Ошибка
}