fbpx
Грузія є перспективним напрямком у розвитку торговельних відносин з Україною. З кожним роком вони стають усе міцніше та продуктивніше, що обумовлено наявністю достатньої кількості унікальної продукції для обміну. Грузія видобуває та продає цілющі мінеральні води, золото, срібло та мідь. Крім того, Україна імпортує овочі, фрукти, прянощі, горіхи, локомотиви, труби та комплектуючі літальних апаратів. Також Україна є найбільшим іноземним споживачем грузинського вина. Відповідно доставка вантажів з Грузії в Україну відіграє вирішальну роль у розвитку цих держав.

Наші послуги

Перевезення з України до Грузії не стоять на місці. Відносини в цьому плані постійно вдосконалюються, розробляються нові методи співпраці, спрощується процедура документального оформлення. Ми пропонуємо комплекс послуг із перевезення вантажу з Грузії та у зворотному напрямку різними способами доставки, а саме:
  • морськими контейнерними перевезеннями. Грузія має пряме морське сполучення з Україною через Чорне море, відповідно, можна відправити вантаж до Грузії й назад за мінімальною вартістю. За допомогою морського транспорту можливе як перевезення негабариту, так і збірних вантажів. Досить актуальні морські мультимодальні перевезення, оскільки можна доставити відразу безліч видів вантажів;  
  • автомобільним транспортом. Вантажоперевезення до Грузії та назад фурами мають широку популярність, оскільки таким способом можна відправляти невелику кількість товарів із вивантаженням безпосередньо в замовника;  
  • залізничним сполученням. Це довший шлях, але з його допомогою можна транспортувати важкі вироби та буксирувати локомотиви, які виробляються в Грузії. Таким чином відправляються вантажі, які не належать до швидкопсувних;  
  • авіасполученням для доставки легких вантажів. Воно організується через світові аеропорти в Батумі, Тбілісі та Кутаїсі. Останні два є головними вантажними артеріями.

Процес перевезення вантажів

Наші фахівці підберуть найбільш економічно вигідний маршрут.
Для полегшення логістичних процесів обов'язково виконується пакування та нанесення маркування на товари.
Відправлення продукції до відправного пункту: порту або аеропорту.
Оскільки вантаж проходить через кордон, здійснюється обов'язкове митне оформлення.
Транспортування вантажу до приймального пункту.
Для забезпечення гарантій доставки компанія пропонує послуги з відстеження руху товарів.
Виконується доставка із приймального пункту до складу замовника.
Крім того, ми також надаємо складські послуги.

Як замовити доставку вантажів із Грузії?

Щоб здійснити доставку будь-яких вантажів в Україну із Грузії або у зворотному напрямку, необхідно зв’язатися з нашими менеджерами за контактними номерами або за допомогою форми на сайті. Нами також здійснюється доставка товару з Туреччини до Грузії та в іншому напрямку. Наш фахівець безкоштовно зробить попередній розрахунок вартості доставки та надасть консультацію з усіх питань щодо перевезення вантажів.

Часті питання

Термін залежить від обраного виду доставки. Найшвидша – авіадоставка, термін – до 2 днів. Морським транспортом – кілька днів. Послугами автомобільного транспорту – від 5 до 8 днів.
Наші клієнти найчастіше доставляють мінеральні води, фрукти, вина, спеції, прянощі, локомотиви. Також ми займаємося перевезенням запчастин до різної техніки.
Ми займаємось як LCL-доставкою, так і FCL-перевезеннями.
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
}