fbpx
Ми надаємо послуги з супроводу процесу розмитнення автомобілів з європейської реєстрацією. З 15 липня в Україні починають діяти нові правила щодо розмитнення старих автомобілів, ввезених за схемами транзиту або тимчасового ввезення з європейських країн. Ці правила будуть діяти 180 днів, після закінчення яких доведеться виплатити великий штраф. Які автомобілі можна буде розмитнити на пільгових і спрощених умовах.

Що для цього потрібно?
  • Транспортний засіб має бути ввезено в Україну до кінця 2020 року і перебувати в країні на умовах тимчасового в’їзду або транзиту.
  • На пільгових умовах можна буде розмитнити тільки легковий автомобіль, або вантажний, маса якого не перевищує 3,5 т, не молодше 5 років. При цьому легковий автомобіль повинен відповідати екологічному стандарту не нижче Євро-2, а вантажний – ЄВРО-5.
  • Країною походження або ввезення не повинна бути країна-агресор (окупант).

Акцизний збір за розмитнення таких автомобілів буде залежати від об’єму двигуна та віку авто, але не буде пов’язаний з їх ціною. Також у вартість розмитнення буде включено ПДВ в розмірі 20 відсотків від суми акцизу. Мито при цьому відсутня повністю, проте доведеться заплатити внесок в 8,5 тис грн. Для з’ясування подробиць про процедуру оформлення та вартості розмитнення, залиште замовлення і свій номер телефону, наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом!
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
}