fbpx
Компанія «Мітрідат» займається міжнародними перевезеннями, зокрема залізничними перевезеннями по СНД, а також доставкою автомобільним транспортом. За 12 років роботи ми продемонстрували стрімке зростання у сфері організації транспортних послуг та логістики завдяки професіоналізму співробітників і висококласному обслуговуванню. За роки успішної діяльності більше 1 000 підприємств України та інших країн світу стали нашими надійними компаньйонами.

Доставка з Білорусі в Україну

Незважаючи на те, що Білорусь знаходиться на кордоні України, перевезення вантажу із цієї країни – досить непростий процес. Складність полягає в тому, що країна входить до Митного союзу, який накладає на державні структури певні норми поведінки з вантажами. Вони досить суворі, тому без допомоги професіоналів не обійтися. Саме тому краще скористатися допомогою наших фахівців, які пропонують комплекс логістичних послуг:
  • безкоштовна консультація;
  • оформлення документації для вивезення та ввезення товарів;
  • страхування вантажу;
  • автоперевезення, залізнична доставка;
  • проходження розмитнення на кордоні;
  • доставка на склад одержувача.
Мультимодальні вантажоперевезення будуть оптимальним рішенням для представників як малого, так і середнього бізнесу, а також звичайних громадян. Доставка організовується в короткі терміни й максимально безпечно. Страхування товару дозволяє убезпечити клієнта від додаткових витрат під час перевезення вантажу. Також гарантується конфіденційність інформації, яку надають клієнти.

Доставка до Казахстану з України

Казахстан – великий торговельний партнер України, товарообіг з яким стає дедалі більшим. Це приводить до того, що збільшується попит на вантажоперевезення. Велика відстань між країнами, особливості проходження митниці можуть впливати на якість і своєчасність доставки вантажів у даному напрямку. Ми доставляємо збірні вантажі з України до Казахстану та у зворотному напрямку на гідному рівні. Великий автопарк дозволяє з легкістю підібрати транспорт для перевезення вантажів. Наші досвідчені фахівці доставлять ваш вантаж у цілості в найкоротші терміни. Ми співпрацюємо як із фізичними, так і з юридичними особами та гарантуємо якісне обслуговування на прозорих умовах.

Доставка вантажу з Росії в Україну

Доставка з України в Росію і назад – найбільш перспективний і популярний напрям вантажоперевезень. Ми надаємо якісні послуги з доставки вантажів за цим напрямом. Крім того, ми займаємося  перевезеннями в Грузію та інших країн світу. Напрацьовані логістичні схеми, професіоналізм співробітників і великий досвід роботи з надійними транспортними організаціями дозволяють оперативно та за оптимальною вартістю доставити вантажі, документи, особисті речі. Співробітники мають кваліфікацію та багаторічний досвід для виконання перевезень будь-якої складності.

Переваги компанії

Наша компанія є лідером галузі у сфері вантажоперевезень, а також членом FIATA.
Ми успішно працюємо на ринку транспортних послуг уже 12 років.
Оформляємо всі документи для міжнародного перевезення та надаємо послуги митного оформлення.
Розробляємо для кожного клієнта індивідуально оптимальний маршрут доставки, який буде вигідний економічно й дозволить доставити вантаж у найкоротший термін.
Ми пропонуємо вигідні ціни на всі надавані послуги, а також знижки постійним клієнтам.
Якщо вас цікавить доставка товарів з України в Молдову або в будь-які країни СНД, зателефонуйте за номером +38 (067) 559 77 94 або +38 (067) 618 93 24 (перевезення збірних вантажів). Крім того, ви також можете скористатися послугою імпорту з країн СНД, для цього зверніться за номером: +38 (067) 488 50 30 (Імпорт). Наші співробітники нададуть вам детальну консультацію і попередній прорахунок вартості доставки абсолютно безкоштовно.
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Помилка
}