Компанія «Мітрідат» займається міжнародними перевезеннями, зокрема ЖД перевезеннями по СНД, а також доставкою автомобільним транспортом. За 12 років роботи ми продемонстрували стрімке зростання в сфері організації транспортних послуг та логістики завдяки професіоналізму співробітників і висококласному обслуговуванню. За роки успішної діяльності більше 1000 підприємств України та інших країн світу стали нашими надійними компаньйонами.

Доставка з Білорусі в Україну

Незважаючи на те, що Білорусь перебуває на кордоні України, перевезення вантажу з цієї країни досить непростий процес. Складність полягає в тому, що країна входить до Митного союзу, який накладає на державні структури певні норми поведінки з вантажами. Вони досить суворі, тому без допомоги професіоналів не обійтися.

Саме тому краще скористатися допомогою наших фахівців, які пропонують комплекс логістичних послуг:

  • Безкоштовна консультація
  • Оформлення документації для вивозу і ввезення товарів
  • Страхування вантажу
  • Автоперевезення, ЖД доставка
  • Проходження розмитнення на кордоні
  • Доставка на склад одержувача

Мультимодальні вантажоперевезення будуть оптимальним рішенням для представників як малого, так і середнього бізнесу, а також звичайних громадян. Доставка організовується в короткі терміни і максимально безпечно. Страхування товару дозволяє убезпечити клієнта від додаткових витрат при перевезенні вантажу. Також гарантується конфіденційність інформації, яку надають клієнти.

Доставка в Казахстан з України

Казахстан – великий торговий партнер України, товарообіг з яким стає дедалі більше. Це призводить до того, що збільшується попит на вантажоперевезення. Велика відстань між країнами, особливості проходження митниці можуть впливати на якість і своєчасність доставки вантажів в даному напрямку.

Ми доставляємо збірні вантажі з України в Казахстан і в зворотному напрямку на гідному рівні. Великий автопарк дозволяє з легкістю підібрати транспорт для перевезення вантажів. Наші досвідчені фахівці доставлять ваш вантаж в цілості в найкоротші терміни. Ми співпрацюємо як з фізичними, так і з юридичними особами та гарантуємо якісне обслуговування на прозорих умовах.

Доставка вантажу з Росії в Україну

Доставка з України в Росію і назад – найбільш перспективний і популярний напрям вантажоперевезень. Ми надаємо якісні послуги з доставки вантажів по цьому напряму. Крім того, ми займаємося перевезеннями в Грузію і інші країни світу . Опрацьовані логістичні схеми, професіоналізм співробітників і великий досвід роботи з надійними транспортними організаціями дозволяють оперативно і за оптимальною вартістю доставити вантажі, документи, особисті речі. Співробітники мають кваліфікацію і багаторічним досвідом для виконання перевезень будь-якої складності.

Переваги компанії

Наша компанія є лідером галузі в сфері вантажоперевезень, а також членом FIATA.
Ми успішно працюємо на ринку транспортних послуг вже 12 років.
Оформляємо всі документи для міжнародного перевезення і надаємо послуги митного оформлення.
Розробляємо для кожного клієнта індивідуально оптимальний маршрут доставки, який буде вигідний економічно і дозволить доставити вантаж в найкоротший термін.
Ми пропонуємо вигідні ціни на всі послуги, що надаються, а також знижки постійним клієнтам.
Якщо вас цікавить доставка товарів з України в Молдову або в будь-які країни СНД, зателефонуйте за номером +38 (067) 559 77 94 або +38 (067) 618 93 24 (перевезення збірних вантажів). Крім того, ви також можете скористатися послугою імпорту з країн СНД, для цього зверніться за номером: +38 (067) 488 50 30 (Імпорт). Наші співробітники нададуть вам детальну консультацію і попередній прорахунок вартості доставки абсолютно безкоштовно.
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Ошибка
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Ошибка
}